Zagraj w grę Strongest Truck 3 - Wielka Ciężarówka 3D

Gry Ciężarówki
Strongest Truck 3
Strongest Truck 3 - Wielka Ciężarówka 3D
Jedna z najlepiej wykonanych i najbardziej dopracowanych zarówno pod względem graficznym jak i fizycznym gra ciężarówkowa, w której obejmiemy kontrolę nad potężnym tirem. Grafika została przedstawiona w trzecim wymiarze dzięki czemu gra zyskuje na dynamice i staje się bardziej grywalna. Pokonuj kolejne poziomy balansując tirem za pomocą klawiszy kursorów i postaraj się dojechać do końca bez wypadku. Miłej gry i dobrej zabawy!
Wielka Ciężarówka 3D
Ocena: 78% Głosów: 18 Zagrań: 11905 Dzisiaj: 0 razy 100
 Car Carrier Trailer 3 - Przewożenie Samochodów Lawetą Trucks at War - Ciężarówka na Polu Bitwy Zombie Truck 2 - Ciężarówka z Zombie Puppy Rescue - Ratowanie Zwierząt Heavy Tow Truck 2 - Ciężarówka Pomocy Drogowej Spongebobs Snow Plow - Śnieżny Pług Kanciastoportego
Gry Tiry Gry Wyścigi Gry Wyścigowe Gry O Tirach Gry Ciężarówki Gry Ciężarówkowe Gry Samochody Gry 3D
W grę Strongest Truck 3 - Wielka Ciężarówka 3D zagraliście już 11905 razy. Gra została opublikowana 2011-12-06 o godzinie 10:12. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Ciężarówki i życzymy wielu zdobytych punktów!