Zagraj w grę Angry Birds Halloween Boxs - Wkurzone Ptaki

Gry Fizyka
Angry Birds Halloween Boxs
Angry Birds Halloween Boxs - Wkurzone Ptaki
Pewnie wielu graczy zna już grę Angry Birds która w ostatnim czasie zyskała niesamowitą popularność. Tym razem zagramy we wkurzone ptaki w halloweenowej oprawie graficznej. Twoim zadanie po raz kolejny będzie wykorzystanie wielkiej procy z której wystrzelisz ptaki do celu. Musisz kombinować w taki sposób aby strącić z planszy wszystkie pudła z namalowanymi na nich dyniami. Do wykorzystania masz tylko kilka ptasich pocisków a poziomów jest całkiem sporo. Dobieraj odpowiedni kąt oraz kierunek strzału i pokonaj każdy level jak najszybciej!
Wkurzone Ptaki
Ocena: 50% Głosów: 2 Zagrań: 3028 Dzisiaj: 0 razy 100
Podobne gry Fizyka
 Jolls - Gra Logiczno Zręcznościowa Ricochet Kills 4 - Zabijanka z Rykoszetami Dragon Bomb - Smocze Bomby Angry Birds Bad Piggies HD - Budowanie Maszyn

Powiązane tagi:

Gry Wkurzone Ptaki Gry Zręcznościowe Gry Ptaki Gry Proca Gry Strzelanie Z Procy Gry Fizyka

Wasze ulubione gry

W grę Angry Birds Halloween Boxs - Wkurzone Ptaki zagraliście już 3028 razy. Gra została opublikowana 2011-10-29 o godzinie 10:10. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Fizyka i życzymy wielu zdobytych punktów!