Zagraj w grę Zbuduj Miasto - Build A City

Gry Budowanie
Zbuduj Miasto
Zbuduj Miasto - Build a City
Fajna i rozbudowana gierka dla wszystkich miłośników gier polegających na tworzeniu czegoś z niczego. Tym razem czeka na ciebie bardzo trudne i czasochłonne wyzwanie. Musisz stworzyć od zera praktycznie całe miasto. Dolne menu da ci dostęp do najróżniejszych budowli, pomników, domów mieszkalnych, banków, ulic, wieżowców, parków i wielu szczegółowych obiektów których w twoim mieście nie może zabraknąć. Obszar został podzielony na kwadraty i jest nawet całkiem spory. Kliknij na wybrany przez siebie obiekt i umieść go w najbardziej odpowiednim miejscu, i tak dalej, i tak dalej aż powstanie metropolia bijąca na głowę Nowy Jork. Miłej gry!
Build a City
Ocena: 95% Głosów: 19 Zagrań: 6498 Dzisiaj: 0 razy 100
Podobne gry Budowanie
 Minecraft Block Story - Budowanie z Bloków I Want This House - Chcę Zbudować Dom Mineclone 3 - Minecraft w Unity 3D Roads of Rome 3 - Drogi Rzymu

Powiązane tagi:

Gry Budowanie Gry Budowlane Gry Miasta Gry Budowanie Miast Gry Budowanie Miasta Gry Dekorowanie Gry Dekorowanki

Wasze ulubione gry

W grę Zbuduj Miasto - Build a City zagraliście już 6498 razy. Gra została opublikowana 2011-09-06 o godzinie 02:09. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Budowanie i życzymy wielu zdobytych punktów!