Zagraj w grę Zestrzel Jabłko - Shot The Apple

Gry Strzelanie Z Łuku
Zestrzel Jabłko
Zestrzel Jabłko - Shot The Apple
Bardzo fajna gra stanowiąca połączenie strzelania z łuku z grami opartymi na fizyce rozgrywki. Do przejścia będziemy mieli ponad 40 ciekawych poziomów. Na każdym z nich nasze zadanie będzie polegało na trafieniu strzałą w jabłko. Zadanie z pozoru wydaje się proste jednak przekonasz się że tak nie jest. Z każdym kolejnym levelem gra będzie wymagała od nas coraz większej zręczności i celności. Dobierz kąt oraz siłę strzału tak aby lecąc ominęła wszystkie przeszkody i trafiła do celu. Miłej gry!
Shot The Apple
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 1106 Dzisiaj: 0 razy 100
 Love Maker Cupid - Miłosne Swatanie Zombies Mayhem 2 - Szybkie Strzelanie z Łuku Ryoshis Revenge - Konna Szarża Samuraja Beyblade Archery Bloons - Gingka Strzela z Łuku Crazy Archers - Szaleni Łucznicy Wakfu - Wielki Turniej Łuczników
Gry Łucznicze Gry Łuk Gry Strzelanie Gry Strzelanie Z Łuku Gry Zręcznościowe Gry Logiczne Gry Fizyka
W grę Zestrzel Jabłko - Shot The Apple zagraliście już 1106 razy. Gra została opublikowana 2011-08-09 o godzinie 14:08. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Strzelanie z Łuku i życzymy wielu zdobytych punktów!