Sweep Nancy House

Gry Dla Dziewczyn
Sprzątanie Całego Domu
Sprzątanie Całego Domu - Sweep Nancy House
W ten weekend do domu Nancy wpadnie kilkoro przyjaciół jednak panuje w nim olbrzymi bałagan! Bierz się za sprzątanie! Pozbieraj ważne rzeczy do skrzyni a niepotrzebne śmieci powyrzucaj do kosza. Będziesz miała sporo roboty ponieważ do posprzątania jest podwórko, kuchnia, łazienka i kilka innych pomieszczeń - praktycznie cały dom. Pomóż jej w tym trudnym zadaniu. Miłej zabawy!
Sprzątanie Całego Domu
Ocena: 100% Głosów: 10 Zagrań: 18352 Dzisiaj: 3 razy 100
 Bubble Poppin Fun -  Strzelanie do Bąbelków Swim With Dolphins - Pływanie z Delfinami Ubieranka My Dolphin Show 4 - Wielki Show Delfinów New Warm Wedding Girl - Ślubna Ubieranka Panny Młodej Put On My Bird Costume - Ubieranka Ptasi Kostium Cinderellas Rush - Kopciuszek i Łapanie Talerzy
Gry Sprzątanie Gry Sprzątanie Domu Gry Zbieranie
W grę Sprzątanie Całego Domu - Sweep Nancy House zagraliście już 18352 razy. Gra została opublikowana 2011-07-24 o godzinie 17:07. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Dla Dziewczyn i życzymy wielu zdobytych punktów!