Zagraj w grę Przedszkolaki Na Wakacjach - Babies On Vacation

Gry Dla Dzieci
Przedszkolaki na Wakacjach
Przedszkolaki na Wakacjach - Babies on Vacation
Dzieci wraz z całym przedszkolem wybierają się na wakacje nad morze. Będą miały czas aby pobawić się na piaszczystej plaży lepiąc babki z piasku i zaczerpnąć świeżego powietrza. Jeśli będą zmęczone zawsze mogą się przenieść na kryty luksusowy taras. Pomóż im udekorować każdą ze scen. Gra jest całkiem rozbudowana a do dyspozycji będziemy mieli całą gamę różnych zabawek, zjeżdżalni czy basenów z piłkami które możemy ustawić gdzie chcemy. Dzieci również możemy umieścić w miejscach w których spędzą miło czas. Wiele elementów jest animowanych a gra posiada możliwość zapisu postępu. Miłej gry!
Babies on Vacation
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 1322 Dzisiaj: 0 razy 100
Podobne gry Dla Dzieci
 Wood Horse Room Escape - Konny Pokój Home Office Escape - Domowe Biuro Spongebob Shooter - Strzelanie Kanciastoportym Family Room Hidden Objects - Pokój Rodzinny

Powiązane tagi:

Gry Dzieci Gry Opieka Gry Dekorowanie Gry Zabawy Gry Przedszkole

Wasze ulubione gry

W grę Przedszkolaki na Wakacjach - Babies on Vacation zagraliście już 1322 razy. Gra została opublikowana 2011-06-12 o godzinie 17:06. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Dla Dzieci i życzymy wielu zdobytych punktów!