Zagraj w grę Opieka Nad Kotem - Cute Kitten Daycare

Gry Dla Dzieci
Opieka nad Kotem
Opieka nad Kotem - Cute Kitten Daycare
W tej grze twoim zadaniem będzie zaadoptowanie oraz zaopiekowanie się małym kotem. Dbaj o niego i spełniaj wszystkie zachcianki naszego kociaka, pamiętaj że przez cały czas musi być zadowolony z twojej opieki. Zapewnij mu nie tylko pożywienie i miłość ale i zabawę! Każdy kot po prostu uwielbia się bawić oraz być głaskanym. Nie zapomnij także aby co pewien czas go wykąpać - mycie zwierząt to ważny element utrzymania higieny. Wybierz jednego z trzech kociaków, nadaj mu imię i baw się dobrze!
Cute Kitten Daycare
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 2069 Dzisiaj: 1 razy 100
Podobne gry Dla Dzieci
 Restauracja Dinozaurów - Dino Restaurant Goods Train - Pociąg Towarowy One Piece New Adventure - Bajkowa Przygoda Home Sheep Home 2 Lost in Space - Baranek Szon w Kosmosie

Powiązane tagi:

Gry Opieka Gry Chomiki Gry Zwierzęta Gry Zwierzaki Gry

Wasze ulubione gry

W grę Opieka nad Kotem - Cute Kitten Daycare zagraliście już 2069 razy. Gra została opublikowana 2011-06-04 o godzinie 08:06. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Dla Dzieci i życzymy wielu zdobytych punktów!