Zagraj w grę Rycerze I Zamki - Knights And Kastles 2

Gry Średniowieczne
Rycerze i Zamki
Rycerze i Zamki - Knights and Kastles 2
Wciel się w dowódcę który został wysłany z misją obrony wschodnich osadników przed bandytami zagrażającymi twojemu królestwu. Podczas tej misji odkryłeś sekretny plan podbicia twoich ziem któremu musisz za wszelką cenę zapobiec. Utoruj sobie drogę do zamku i odbij to co zostało ci skradzione. Przechodź kolejne misje wysyłając do boju coraz to potężniejsze jednostki. Czeka ich aż 9 rodzajów a każda posiada pewne unikalne umiejętności. Podczas wyprawy możesz przejmować kopalnie złota, młyny i inne strategiczne budynki które zapewnią ci dostawy surowców i pożywienia. Powodzenia!
Knights and Kastles 2
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 4460 Dzisiaj: 0 razy 100
Podobne gry Średniowieczne
 Medieval Gunpowder - Średniowieczne Działa Assassins Creed Online - Altair Błękitny Łucznik - Blue Archer Zamek Króla Artura - Lancelot in Camelot

Powiązane tagi:

Gry Średniowiecze Gry Średniowieczne Gry Walka Gry Zamki Gry Bitwy Gry Strategiczne Gry Strategie

Wasze ulubione gry

W grę Rycerze i Zamki - Knights and Kastles 2 zagraliście już 4460 razy. Gra została opublikowana 2011-06-04 o godzinie 02:06. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Średniowieczne i życzymy wielu zdobytych punktów!