Mermaid Wedding Dress

Gry Ślubne
Ubieranka Syreny
Ubieranka Syreny - Mermaid Wedding Dress
W tej grze twoim zadaniem będzie przygotowanie tej pięknej syreny na jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny podmorski ślub! Korzystając z ikonek znajdujących się po prawej stronie ekranu wybierz dla niej odpowiednią garderobę, fryzurę, kolor oczu, szminkę, dobierz do tego wszystkiego piękną morską biżuterię i oraz ślubny bukiet kwiatów i wydrukuj obrazek. Miłej gry!
Ubieranka Syreny
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 1282 Dzisiaj: 0 razy 100
 Swim With Dolphins - Pływanie z Delfinami Ubieranka New Warm Wedding Girl - Ślubna Ubieranka Panny Młodej Put On My Bird Costume - Ubieranka Ptasi Kostium Emilys Diary Pregnant Mom - Ubieranka Mamy w Ciąży Ariel Real Haircuts - Syrenka Arielka u Prawdziwego Fryzjera Disney Violetta Dress Up - Projektowanie Sukienki dla Violetty
Gry Ślubne Gry Ślub Gry Syreny Gry Syrenki Gry Ubieranki Gry Ubieranki Ślubne
W grę Ubieranka Syreny - Mermaid Wedding Dress zagraliście już 1282 razy. Gra została opublikowana 2011-05-05 o godzinie 11:05. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Ślubne i życzymy wielu zdobytych punktów!