Zagraj w grę Gra Dla Dzieci W Karmienie Pandy - Feed The Panda

Gry Dla Dzieci
Gra Dla Dzieci W Karmienie Pandy
Gra Dla Dzieci W Karmienie Pandy - Feed the Panda
Bardzo fajna i zabawna gra dla dzieci w której przeniesiemy się do starożytnych Chin a nasze zadanie będzie polegało na karmieniu siedzących w różnych miejscach na planszy pand. Gra została oparta na fizyce więc wszystkie przedmioty zachowują się tak jak w realnym świecie. Przecinaj sznurki na których wisi jedzenie tak aby spadło ono prosto w paszczę głodnego zwierzaka. Przejdź wszystkie poziomy i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów w tej nowej świetnej darmowej gierce flash! Miłej gry!
Feed the Panda
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 12826 Dzisiaj: 0 razy 100
Podobne gry Dla Dzieci
 Lego City Time To Bulid - Miasteczko Z Klocków Lego Smart Room Hidden Objects - Pokój Mądrali Pou Clean Room - Sprzątanie Pokoju Pou Monkey GO Happy Marathon 3 - Małpi Maraton

Powiązane tagi:

Gry Śmieszne Gry Karmienie Gry Panda Gry Pandy Gry Jedzenie

Wasze ulubione gry

W grę Gra Dla Dzieci W Karmienie Pandy - Feed the Panda zagraliście już 12826 razy. Gra została opublikowana 2011-04-03 o godzinie 14:04. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Dla Dzieci i życzymy wielu zdobytych punktów!