Zagraj w grę Ukryte Przedmioty - Lily Jewelry

Gry Ukryte Obiekty
Ukryte Przedmioty
Ukryte Przedmioty - Lily Jewelry
Jak radzisz sobie z grami na spostrzegawczość? Sprawdź się! Twoje zadanie będzie polegało na odnalezieniu kilku ukrytych przedmiotów w kilku pomieszczeniach. Podczas gry zwiedzisz takie lokacje jak łazienka, szkolną klasę oraz wielką salę. Gdy już uda ci się odnaleźć wszystkie zagubione obiekty zostaniesz przeniesiony do kolejnego pomieszczenia. Gra udostępnia również system podpowiedzi więc jeśli będziesz miał problem zawsze możesz z niego skorzystać. Gra oferuje wspaniałą grafikę oraz muzykę która wprawi cię w dobry nastrój. Miłej gry!
Lily Jewelry
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 45548 Dzisiaj: 0 razy 100
Podobne gry Ukryte Obiekty
 Steal Gems And Escape 2 - Gra Ucieknij Z Domu Halloween Pumpkin Sniper - Łowca Dyń Ucieczka z Zamkniętego Pokoju - Shell Room Escape Wymarzony Dom - Dream House 3

Powiązane tagi:

Gry Ukryte Obiekty Gry Szukanie Gry Odnajdywanie Gry Na Spostrzegawczość Gry Znajdź Różnice Gry Ukryte Przedmioty

Wasze ulubione gry

W grę Ukryte Przedmioty - Lily Jewelry zagraliście już 45548 razy. Gra została opublikowana 2011-03-15 o godzinie 14:03. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Ukryte Obiekty i życzymy wielu zdobytych punktów!