Gra Ukryte Obiekty

Gry Ukryte Obiekty
Jewellery Expert
Jewellery Expert - Gra Ukryte Obiekty
Jeśli znasz się na biżuterii i lubisz gry polegające na odnajdywaniu ukrytych przedmiotów to musisz koniecznie zagrać w tą grę! Na pierwszym poziomie twoje zadanie będzie polegało na odnalezieniu 10 pereł, na kolejnym musisz odnaleźć 10 rubinów natomiast na trzecim będziesz szukał diamentów. Jeśli lubisz gry na spostrzegawczość to ta darmowa gierka flash sprawdzi twoje umiejętności. Powodzenia!
Jewellery Expert
Ocena: 100% Głosów: 1 Zagrań: 114487 Dzisiaj: 0 razy 100
 Frozen Elsa Bedroom Decor - Dekorowanie Sypialni Elsy Cinderella Real Makeover - Kopciuszek i Prawdziwy Makijaż Super Mario Speed Bike - Mario i Jazda Motocyklem Angel Bobble - Kulki Bubble z Aniołkami Bubble Town - Bąbelkowe Miasto Bubble Bowling Club - Gra w Kręgle w Klubie
Gry Ukryte Obiekty Gry Szukanie Gry Na Spostrzegawczość Gry Ukryte Przedmioty Gry Diamenty
W grę Jewellery Expert - Gra Ukryte Obiekty zagraliście już 114487 razy. Gra została opublikowana 2011-01-20 o godzinie 02:01. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Ukryte Obiekty i życzymy wielu zdobytych punktów!