Zagraj w grę Aquarium - Gra Dekorowanie Akwarium Z Rybkami

Gry Dekorowanie
Aquarium
Aquarium - Gra Dekorowanie Akwarium Z Rybkami
Nowa bezpłatna gra flash polegająca na udekorowaniu akwarium z rybkami. Na dole ekranu są dostępne ikonki służące do zmieniania poszczególnych elementów wystroju. Klikając strzałki możesz zmieniać różne elementy rybiego domku tak aby odpowiadał on twoim gustom. Gra zarówno dla młodszych jak i starszych fanów akwarystyki. Po ukończeniu dekorowania przedstawioną scenę będzie można wydrukować! Miłej gry!
Gra Dekorowanie Akwarium Z Rybkami
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 33711 Dzisiaj: 0 razy 100
 Realistic Frozen Room - Dekorowanie Pokoju Krainy Lodu Black and White Christmas - Świąteczny Wystrój Christmas Tree Picking - Wyprawa po Choinkę Build Snowman - Lepienie Bałwana Draculaura Room Decoration - Sypialnia Draculaury Candy Halloween House - Dekorowanie Domu
Gry Akwarium Gry Ryby Gry Rybki Gry Dekorowanki Gry Dekoracyjne
W grę Aquarium - Gra Dekorowanie Akwarium Z Rybkami zagraliście już 33711 razy. Gra została opublikowana 2011-01-19 o godzinie 02:01. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Dekorowanie i życzymy wielu zdobytych punktów!