Zagraj w grę Ski Jumping - Gra Skoki Narciarskie

Gry Sportowe
Ski Jumping
Ski Jumping - Gra Skoki Narciarskie
Zagraj w tą świetną nową grę o skokach narciarskich i zdobądź złoty medal! Czy potrafisz latać tak jak Adam Małysz? Sprawdź się czy miałbyś szansę w walce z najlepszymi skoczkami. Postaraj się oddać jak najdalszy skok. Aby rozpocząć naciśnij spację, gdy znajdziesz się na progu ponownie naciśnij spację, klawiszami kursorów balansuj w powietrzu a następnie kliknij spację jeszcze raz aby bezpiecznie wylądować. Powodzenia!
Gra Skoki Narciarskie
Ocena: 73% Głosów: 26 Zagrań: 69782 Dzisiaj: 0 razy 100
 Sport Fishing - Sportowe Wędkowanie Caillou Bowling - Kręgle z Kajtusiem Tennis Doubles - Tenis na 4 Graczy 3D Supa Badminton - Turniej Badmintona 3D Brazil World Cup 2014 - Strzelanie Karnych na Mundialu Super Cross Free Style - Angry Birds na Motorach
Gry Skoki Gry Skoki Narciarskie Gry Sport Gry Sportowe Gry Adam Małysz
W grę Ski Jumping - Gra Skoki Narciarskie zagraliście już 69782 razy. Gra została opublikowana 2010-12-15 o godzinie 08:12. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Sportowe i życzymy wielu zdobytych punktów!