Zagraj w grę Lego Ninjago The Four Paths - Cztery Ścieżki Wojownika

Gry Lego
Lego Ninjago The Four Paths
Lego Ninjago The Four Paths - Cztery Ścieżki Wojownika
W tej grze Lego Ninjago naszym zadaniem będzie unikanie spadających z góry płomieni. Naszym ludzikiem sterujemy przy pomocy myszki przesuwając go po ekranie od lewej do prawej strony. Aby zdobyć więcej punktów zbieraj monety. Jak długo uda ci się wytrwać na placu boju? Gra dla wszystkich fanów nowej serii klocków Lego Nindżago! Powodzenia!
Cztery Ścieżki Wojownika
Ocena: 85% Głosów: 54 Zagrań: 242285 Dzisiaj: 13 razy 100
 Lego Ninjago Rise of Nindroids - Mistrzowie Spinjitzu i Walka z Dronami Mixels Kids Jigsaw - Układanka z Flanem Lego Mixels Cragsters Puzzle - Układanka z Kragsterami Lego Mixels Lego Mixels Infernites Puzzle - Puzzle z Infernitami Lego Mixels Lego Mixels Volectro Puzzle - Układanka z Volectro Ninjago Ninja Code - Kod Wojowników Lego Ninjago
Gry Lego Gry Klocki Gry Lego Ninjago Gry Lego Nindżago
W grę Lego Ninjago The Four Paths - Cztery Ścieżki Wojownika zagraliście już 242285 razy. Gra została opublikowana 2010-11-28 o godzinie 02:11. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Lego i życzymy wielu zdobytych punktów!