Zagraj w grę 3D Tanks Attack - Walka Na Czołgi

Gry Czołgi
3D Tanks Attack
3D Tanks Attack - Walka na Czołgi
Prowadzisz czołg poruszając się w prostym, trójwymiarowym środowisku. Terenem twoich działań będzie obca planeta pod której powierzchnią znajdują się bardzo cenne pokłady energii potrzebnej do dalszej egzystencji na Ziemi. Teraz, gdy surowce się wyczerpały trwa walka o ich pozyskiwanie w całym układzie słonecznym. Nasz czołg został zrzucony aby zbadać teren i przygotować go do eksploracji. Niestety podczas patrolu okazało się, że nie tylko nas interesują te złoża. Rozpocznij walkę o wpływy i rozwal wszystkie wrogie czołgi.
Walka na Czołgi
Ocena: 100% Głosów: 1 Zagrań: 59747 Dzisiaj: 0 razy 100
 Winter Tank Strike - Zimowa Jazda Czołgiem Tank Bomber 2 - Walka z Czołgami Military Camp Parking - Parkowanie Wojskowego Czołgu Turn Based Tank War - Wojenna Bitwa Czołgów Battle Tanks - Parkowanie Czołgów Dune Tank - Czołg Zniszczenia
Gry Czołgi Gry 3D Gry Strzelanie Gry Strzelanki Gry Wojenne Gry Wojna Gry Wojskowe Gry Czołgowe Gry O Czołgach
W grę 3D Tanks Attack - Walka na Czołgi zagraliście już 59747 razy. Gra została opublikowana 2010-08-07 o godzinie 17:08. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry czołgi i życzymy wielu zdobytych punktów!