Zagraj w grę JoltBall - Gra Flipery

Gry Puzzle
JoltBall
JoltBall - Gra Flipery
Bardzo ciekawa wersja flipera w której sterujemy ramieniem maszyny trzymającej małą piłeczkę. Musisz zrzucić ją w taki sposób aby odbijając się od rozmieszczonych na planszy zębatek nabiła nam jak najwięcej punktów. Na samym dole ekranu dodatkowa rozmieszczone są rury. Każda z nich da nam nieco inną ilość punktów w zależności do której z nich wpadnie nasza piłka. Zagraj koniecznie w tego flipera i baw się dobrze! Powodzenia!
Gra Flipery
Ocena: 0% Głosów: 1 Zagrań: 30766 Dzisiaj: 2 razy 100
 Mixels Kids Jigsaw - Układanka z Flanem Lego Mixels Cragsters Puzzle - Układanka z Kragsterami Lego Mixels Lego Mixels Infernites Puzzle - Puzzle z Infernitami Lego Mixels Lego Mixels Volectro Puzzle - Układanka z Volectro Violetta En Vivo Mediolan - Koncert Violetty w Mediolanie Violetta 2 Spin Puzzle - Obrotowa Układanka Violetty
Gry Flipery Gry Piłka
W grę JoltBall - Gra Flipery zagraliście już 30766 razy. Gra została opublikowana 2010-07-01 o godzinie 14:07. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Puzzle i życzymy wielu zdobytych punktów!