Zagraj w grę Goodgame Heroes - Przygody Herosów

Gry Przygodowe
Goodgame Heroes
Goodgame Heroes - Przygody Herosów
Kolejna gra ze stajni Goodgame Studios na logowanie. Tym razem po raz kolejny udało im się wykreować interesujący świat, w którym czekają na nas same wyzwania. Podczas trwania rozgrywki będziemy wykonywali różne questy, zbierali przedmioty, toczyli potyczki i innymi graczami będącymi naszą konkurencją. Tak samo jak w typowych grach MMO będziemy mogli rozwijać naszą postać, zdobywać umiejętności, coraz lepszy ekwipunek i wiele więcej! Zalogujcie się lub załóżcie nowe konto i sprawdźcie, czy będziecie potrafili przemienić zwyczajną postać w prawdziwego bohatera który nie boi się niczego!
Przygody Herosów
Ocena: 75% Głosów: 4 Zagrań: 71678 Dzisiaj: 3 razy 100
Podobne gry przygodowe
 Fathers Secret - Sekrety Ojca The Last Door Chapter 2 Memories - Ostatnie Drzwi Hikayat - Magiczna Przygoda w Tajemniczym Lesie Snowday - Konkurs na Lepienie Bałwana

Powiązane tagi:

Gry Przygodowe Gry Multiplayer

Wasze ulubione gry

W grę Goodgame Heroes - Przygody Herosów zagraliście już 71678 razy. Gra została opublikowana 2010-06-09 o godzinie 14:06. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry przygodowe i życzymy wielu zdobytych punktów!