Zagraj w grę Regular Show Christmas Competition - Mordechaj I Rigbi Świąteczny Wyścig

Gry Zwyczajny Serial
Regular Show Christmas Competition
Regular Show Christmas Competition - Mordechaj i Rigbi Świąteczny Wyścig
Przyjemna i zabawna gra świąteczna z bohaterami Zwyczajnego Serialu! Mordechaj i Rigbi za chwile zmierzą się ze świętym Mikołajem w biegu przez płotki, a wszystko to w bardzo przyjemnym, zimowym krajobrazie. Musisz pomóc jednemu z bohaterów pokonać Mikołaja i w porę naciskać spację aby zdążył pokonać każdy płotek stojący na trasie. Mikołaj, mimo że na plecach niesie ciężki worek z prezentami radzi sobie całkiem dobrze i widać, że kondycja mu sprzyja. To trudny przeciwnik zaprawiony w zimowych biegach więc daj z siebie wszystko aby bohaterowie mieli jakiekolwiek szanse na wygraną.
Mordechaj i Rigbi Świąteczny Wyścig
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 453 Dzisiaj: 0 razy 100
 Regular Show Street Fighter - Zwyczajny Serial Walki Uliczne Regular Show Rome Adventure - Rigby i Rzymscy Gangsterzy Regular Show Forgotten Lands - Mordechaj i Rigby Ride Em Rigby - Zwyczajny Serial
Gry Zwyczajny Serial Gry Świąteczne
W grę Regular Show Christmas Competition - Mordechaj i Rigbi Świąteczny Wyścig zagraliście już 453 razy. Gra została opublikowana 2013-12-16 o godzinie 10:12. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry zwyczajny serial i życzymy wielu zdobytych punktów!