Zagraj w grę Home Sheep Home 2 Lost In Space - Baranek Szon W Kosmosie

Gry Baranek Shaun
Home Sheep Home 2 Lost in Space
Home Sheep Home 2 Lost in Space - Baranek Szon w Kosmosie
Serdecznie zapraszamy Was do zagrania w najnowszą część przygód baranka Shauna oraz jego przyjaciół. Trzy owieczki tym razem przeżyją przygodę o której nawet nie śniły. Przez przypadek zostaną zabrane w kosmos na pokładzie UFO. Tak jak w poprzednich epizodach gry kontrolujemy trzy owieczki. Możemy się pomiędzy nimi przełączać. Jedna z nich jest malutka, dzięki czemu zmieści się w wąskich i ciasnych przesmykach, średnia potrafi wysoko skakać, natomiast duża zazwyczaj służy za stolik. Jeśli połączą swoje siły są w stanie dokonać wszystkiego, nawet wyprowadzić kosmitów w pole.
Baranek Szon w Kosmosie
Ocena: 100% Głosów: 12 Zagrań: 5466 Dzisiaj: 0 razy 100
Podobne gry baranek shaun
 Home Sheep Home - Gra Logiczna Baranek Szon Baldy Dash - Baranek Szon w Jeepie Shauns Big Lunch - Głodny Baranek Szon Home Sheep Home 2 - Owcza Przygoda Shauna

Powiązane tagi:

Gry Baranek Shaun Gry Przygodowe Gry Dla Dzieci

Wasze ulubione gry

W grę Home Sheep Home 2 Lost in Space - Baranek Szon w Kosmosie zagraliście już 5466 razy. Gra została opublikowana 2013-11-15 o godzinie 21:11. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry baranek shaun i życzymy wielu zdobytych punktów!