Zagraj w grę Busman Parking 3d - Parkowanie Autobusem

Gry Autobusy
Busman Parking 3d
Busman Parking 3d - Parkowanie Autobusem
Jeśli szukacie na prawdę dobrej gry o autobusach to dobrze trafiliście. Jeśli raz zagracie w Busman Parking 3D na pewno często będziecie do niej powracali. Akcja gry przeniesie Was na parking autobusów pasażerskich. Możecie zmieniać kąt widzenia kamery. Jeden z pozwala Wam na oglądanie akcji z tyłu, drugi natomiast z góry, tak jak w dwuwymiarowych grach w parkowanie. Dojedźcie do wyznaczonego miejsca i ustawcie autobus dokładnie w jego obrębie!
Parkowanie Autobusem
Ocena: 80% Głosów: 15 Zagrań: 6737 Dzisiaj: 0 razy 100
 Airport Bus Parking 3 - Przewożenie Pasażerów Autobusem School Bus Stunts 2 - Szkolnym Autobusem po Pustyni Drunk Parking 2 - Zwariowane Parkowanie 3D Last Hope Bus - Autobus Ostatniej Szansy School Bus Parking 3D - Parkowanie Autobusu 3D English Bus Racing - Wyścig Angielskich Autobusów
Gry Autobusy Gry Parkowanie Gry 3D
W grę Busman Parking 3d - Parkowanie Autobusem zagraliście już 6737 razy. Gra została opublikowana 2013-11-12 o godzinie 22:11. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry autobusy i życzymy wielu zdobytych punktów!