Zagraj w grę Super Rally 3D - Wyścigi Samochodowe

Gry Symulatory
Super Rally 3D
Super Rally 3D - Wyścigi Samochodowe
Sprawdź się jako wirtualny kierowca rajdowego samochodu i zmierz z kontrolowanymi przez komputer przeciwnikami. Super Rally 3D to wspaniały symulator wyścigów samochodowych który swoimi możliwościami nie ustępuje klasycznym samochodówkom pecetowym z lat dziewięćdziesiątych. Znajdziemy w nim kilka trybów rozgrywki, fajne trasy oraz trudnych do pokonania przeciwników. Wyścigi odbywają się na różnych torach. Po kilku minutach na asfalcie po chwili wjeżdżamy na polną drogę pokrytą piaskiem. Sam mechanizm jazdy auta przypomina symulator. Zagrajcie, a nie będziecie w stanie się od tej gierki oderwać!
Wyścigi Samochodowe
Ocena: 20% Głosów: 5 Zagrań: 1251 Dzisiaj: 0 razy 100
Podobne gry symulatory
 3D Driving Simulator On Google Maps - Jazda po Mapie Google 3D Moto Simulator - Symulator Jazdy Motorem Wędkowanie - Lake Fishing: Lotus Lake Latanie Samolotem - Flight 3D Aerobatics Training

Powiązane tagi:

Gry Symulatory Gry Wyścigi Samochodowe Gry 3D

Wasze ulubione gry

W grę Super Rally 3D - Wyścigi Samochodowe zagraliście już 1251 razy. Gra została opublikowana 2013-11-06 o godzinie 23:11. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry symulatory i życzymy wielu zdobytych punktów!