Obrona Przed Pingwinami

Gry Tower Defense
Penguins Attack TD 4
Penguins Attack TD 4 - Obrona przed Pingwinami
Armor Games właśnie uświadczyło nad czwartą częścią gry Penguins Attack TD! Wygląda na to, że pingwiny jeszcze się nie poddały i raz za razem przypuszczają kolejne szturmy na nasze pozycje. Tak długo jak będą nadchodziły będziemy rozmieszczali wieże i bronili naszych pozycji. Nie możemy się poddać, wróg właśnie na to liczy. Na dodatek w tej części pingwiny są jeszcze sprytniejsze. Potrafią szerokim łukiem omijać nasze działa, więc przez cały czas musimy zachować czujność, i w razie wpadki zmienić ich położenie!
Penguins Attack TD 4
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 241 Dzisiaj: 1 razy 100
 Frozen Elsa Bedroom Decor - Dekorowanie Sypialni Elsy Blow Up The Colorful Balls - Przebijanie Plażowych Piłek Bubble SpongeBob SquarePants Castle Challenge - Spandzbob jako Średniowieczny Rycerz HELLicopter - Helikopter pod Ostrzałem Elsa Frozen Baby Feeding - Elsa i Karmienie Niemowlaka Elsa Castle Clean Up - Elsa i Sprzątanie Pałacu
Gry Tower Defense Gry Strategiczne Gry Pingwiny
W grę Penguins Attack TD 4 - Obrona przed Pingwinami zagraliście już 241 razy. Gra została opublikowana 2013-10-31 o godzinie 21:10. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry tower defense i życzymy wielu zdobytych punktów!