Zagraj w grę Penguins Attack TD 4 - Obrona Przed Pingwinami

Gry Tower Defense
Penguins Attack TD 4
Penguins Attack TD 4 - Obrona przed Pingwinami
Armor Games właśnie uświadczyło nad czwartą częścią gry Penguins Attack TD! Wygląda na to, że pingwiny jeszcze się nie poddały i raz za razem przypuszczają kolejne szturmy na nasze pozycje. Tak długo jak będą nadchodziły będziemy rozmieszczali wieże i bronili naszych pozycji. Nie możemy się poddać, wróg właśnie na to liczy. Na dodatek w tej części pingwiny są jeszcze sprytniejsze. Potrafią szerokim łukiem omijać nasze działa, więc przez cały czas musimy zachować czujność, i w razie wpadki zmienić ich położenie!
Obrona przed Pingwinami
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 225 Dzisiaj: 0 razy 100
Podobne gry tower defense
 Sweet Planet - Planeta Słodyczy Plants Hate Insect - Rośliny i Robale Stark Tower Defense - Superbohaterowie Bronią Miasta Ostatnia Granica - Final Borderline

Powiązane tagi:

Gry Tower Defense Gry Strategiczne Gry Pingwiny

Wasze ulubione gry

W grę Penguins Attack TD 4 - Obrona przed Pingwinami zagraliście już 225 razy. Gra została opublikowana 2013-10-31 o godzinie 21:10. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry tower defense i życzymy wielu zdobytych punktów!