Zagraj w grę Naughty Baby Room Cleanup - Posprzątaj Bałagan

Gry Sprzątanie
Naughty Baby Room Cleanup
Naughty Baby Room Cleanup - Posprzątaj Bałagan
Sprzątanie pokoju potrafi być bardzo męczące, szczególnie jeśli chodzi o pokój dziecka. Jak wiadomo, małe brzdące potrafią wysypać wszystkie swoje zabawki na sam środek dywanu a później je tam zostawić i zająć się czymś zupełnie innym. Chyba każdy rodzić chodzą kilka razy w życiu miał okazję nadepnąć na walający się klocek lub mały samochodzik. Pomóż mamie posprzątać po swoich dzieciach układając wszystkie zabawki oraz porozrzucane ubrania tak gdzie ich miejsce!
Posprzątaj Bałagan
Ocena: 100% Głosów: 2 Zagrań: 962 Dzisiaj: 0 razy 100
 Elsa Castle Clean Up - Elsa i Sprzątanie Pałacu Baby Hazel Bathroom Hygiene - Mała Hania i Sprzątanie Łazienki Barbie Kitchen Clean Up - Barbie i Sprzątanie Kuchni Elsa Washing Dishes - Mycie Naczyń z Księżniczką Elsą Pou Washing Dishes - Pou i Mycie Brudnych Naczyń Pou Classroom Clean - Sprzątanie Klasy z Pou
Gry Sprzątanie Gry Dla Dziewczyn
W grę Naughty Baby Room Cleanup - Posprzątaj Bałagan zagraliście już 962 razy. Gra została opublikowana 2013-10-27 o godzinie 11:10. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry sprzątanie i życzymy wielu zdobytych punktów!