Zagraj w grę Marvel Ultimate Spiderman - Lego Spiderman

Gry Spiderman
Marvel Ultimate Spiderman
Marvel Ultimate Spiderman - Lego Spiderman
Przyłączcie się do swojego ulubionego superbohatera i przenieście do świata Lego Spiderman! Prowadźcie klockowego człowieka pająka wykorzystując jego supermoce i wywalczcie sobie drogę do zwycięstwa. Spiderman posiada niezwykłe umiejętności które pozwolą mu skakać, biegać i wspinać się na przeszkody za pośrednictwem jego pajęczyny. Podczas biegania natkniecie się na bardzo dużą ilość przeszkód, dzięki czemu gra w Marvel Ultimate Spiderman staje się jeszcze ciekawsza i stanowi większe wyzwanie!
Lego Spiderman
Ocena: 82% Głosów: 39 Zagrań: 16332 Dzisiaj: 28 razy 100
Podobne gry spiderman
 Człowiek Pająk na Motorze - Spiderman Dead Bike Spiderman Climb - Wspinaczka po Budynkach Spiderman Lizard Clone - Spider Man Walczy z Jaszczurem 3D Spiderman Save The Town 2 - Ratowanie Miasta

Powiązane tagi:

Gry Spiderman Gry Lego Gry Zręcznościowe

Wasze ulubione gry

W grę Marvel Ultimate Spiderman - Lego Spiderman zagraliście już 16332 razy. Gra została opublikowana 2013-10-23 o godzinie 14:10. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry spiderman i życzymy wielu zdobytych punktów!