Budowanie Maszyn

Gry Budowanie
Angry Birds Bad Piggies HD
Angry Birds Bad Piggies HD - Budowanie Maszyn
Przekonajcie się, że świnie potrafią latać! Koniecznie zagrajcie w wersję online wielkiego hitu który robi prawdziwą furorę na Ipadzie! Postarajcie się zbudować dla świni latającą maszynę za której sterami pokona jak największą odległość! Świnie chcą zapolować na jajka, jednak nic nie idzie po ich myśli. Poczuj się jak prawdziwy konstruktor i steruj pojazdem radząc sobie z przeszkodami i nieprzewidzianymi sytuacjami. W grze znajdziecie masę części które możecie składać niczym klocki.
Angry Birds Bad Piggies HD
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 2029 Dzisiaj: 6 razy 100
 Airport Bus Parking 3 - Przewożenie Pasażerów Autobusem Super Cross Free Style - Angry Birds na Motorach Angry Waiter - Wkurzony Kelner Flubby World - Skakanie i Zbieranie Gwiazdek Level Editor 3 - Edytor Poziomów Angry Bird Protect Home - Ptaki Bronią Domu
Gry Budowanie Gry Angry Birds Gry Fizyka
W grę Angry Birds Bad Piggies HD - Budowanie Maszyn zagraliście już 2029 razy. Gra została opublikowana 2013-10-19 o godzinie 17:10. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry budowanie i życzymy wielu zdobytych punktów!