Zagraj w grę Spongebob Food Attack - Zbieranie Jedzenia

Gry Spandzbob
Spongebob Food Attack
Spongebob Food Attack - Zbieranie Jedzenia
Prosta gra Spandzboba w której nasz zabawny, żółty bohater wrzuca kulki do armaty a my sterujemy nią i staramy się trafić do komór z identycznymi kulkami. Każdy poziom wymaga od gracza zebrania określonej liczby punktów, dzięki czemu będziemy w stanie awansować i przejść dalej. Gramy za pomocą myszki. Im dalej kursor znajduje się od wylotu działa tym strzał będzie silniejszy.
Zbieranie Jedzenia
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 671 Dzisiaj: 0 razy 100
 SpongeBob Treasure - Spandzbob i Szukanie Skarbów SpongeBob And Patrick Escape 3 - Ucieczka Spandzboba Spongebob Jellyfish Adventure - Przygoda Spandzboba Spongebobs Snow Plow - Śnieżny Pług Kanciastoportego Spongebob Food Shooter - Jedzeniowy Bubbles Spongebob Speed Car Racing 2 - Wyścigi Spandzboba
Gry Spandzbob Gry Fizyka
W grę Spongebob Food Attack - Zbieranie Jedzenia zagraliście już 671 razy. Gra została opublikowana 2013-09-29 o godzinie 09:09. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry spandzbob i życzymy wielu zdobytych punktów!