Zagraj w grę Angry Birds Bubble - Strzelanie Kulkami

Gry Bubbles
Angry Birds Bubble
Angry Birds Bubble - Strzelanie Kulkami
Rozegrajcie partyjkę bubbles wraz z Angry Birds! Gry tego typu są dość popularne wśród graczy w każdym wieku, doskonale ćwiczą refleks i wymagają szybkiego podejmowania decyzji. Na obrazku w kilku rzędach ułożono wizerunki wkurzonych ptaków. Niektóre z nich są tego samego koloru, jednak dość często różnią się od siebie. My skupimy się tylko na tych grupach o tym samym zabarwieniu. Strzelamy wyrzutnią załadowaną jedną z takich figurek i rozglądamy się za miejscem w którym znajdziemy postać o tym samym kolorze. Jeśli trzy identyczne ptaki się połączą pękną jak baloniki.
Strzelanie Kulkami
Ocena: 100% Głosów: 1 Zagrań: 428 Dzisiaj: 0 razy 100
 Easter Bubbles - Wielkanocne Bubbles Casual Bubble - Zręcznościowe Bąbelki Monster High Bubbles - Straszne Kule Spongebob Food Shooter - Jedzeniowy Bubbles Dora Bubble Hit - Strzelanie do Kryształów Monsters University Bubble Hit - Uniwersytet Potworny
Gry Bubbles Gry Angry Birds
W grę Angry Birds Bubble - Strzelanie Kulkami zagraliście już 428 razy. Gra została opublikowana 2013-09-24 o godzinie 07:09. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry bubbles i życzymy wielu zdobytych punktów!