Zagraj w grę Draculauras Birthday - Urodziny Draculaury

Gry Monster High
Draculauras Birthday
Draculauras Birthday - Urodziny Draculaury
Draculaura jest jedną z najbardziej znanych i lubianych postaci Monster High. Właśnie dziś obchodzi swoje 1600 urodziny. Z tej właśnie okazji postanowiła zaprosić do siebie wszystkie koleżanki ze szkoły i poczęstować je pysznym, urodzinowym tortem. Odbędzie się również huczna zabawa na cześć solenizantki podczas której nie zabraknie tańców. Musisz wybrać dla niej strój w którym pokaże się wieczorem. Nie zapomnij jednak o jej parasolce!
Urodziny Draculaury
Ocena: 100% Głosów: 3 Zagrań: 786 Dzisiaj: 0 razy 100
 Monster Baby Feeding - Nocne Karmienie Małej Draculaury Monster Fun Cafe - Abbey Bominable i Praca w Kawiarni Abbey Bominable Icy Makeover - Lodowa Maseczka dla Abbey MH Clawdeen Wolf Real Haircuts - Wilkołaczyca u Fryzjera Monster High Real Haircuts - Draculaura u Prawdziwego Fryzjera Draculaura Makeover - Malowanie Draculaury z MH
Gry Monster High
W grę Draculauras Birthday - Urodziny Draculaury zagraliście już 786 razy. Gra została opublikowana 2013-08-31 o godzinie 21:08. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Monster High i życzymy wielu zdobytych punktów!