Zagraj w grę Nelly 2 Ep 1 - Przygoda W Lesie Wróżek

Gry Przygodowe
Nelly 2 Ep 1
Nelly 2 Ep 1 - Przygoda w Lesie Wróżek
Wspaniała gra przygodowa opowiadająca historię pewnej dziewczyny imieniem Nelly, która za sprawą magicznej mocy zmienia się w małą dziewczynkę i przenosi się do świata wróżek. Po wyjściu z domu ruszysz wraz z nią na wyprawę przez las pogrążony w mroku nocy. Rozglądaj się uważnie, szukaj możliwych przejść i ścieżek które zawiodą cię dalej. Uważaj, ponieważ czai się tam także wiele niebezpieczeństw. Zjedzenie niektórych owoców może skończyć się tragicznie.
Przygoda w Lesie Wróżek
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 251 Dzisiaj: 1 razy 100
 Skip Around The World - Przygoda w Finlandii VHS Story - Symulator Życia Wojownika Stealth Bound Level Pack - Złodziej w Fabryce Sky Taxi Dark Side - Powietrzne Taxi i Przygoda Królika Keke and the Grey Expanse - Dziewczynka w Szarym Lesie Nautilus Escape - Ucieczka z Nautilusa
Gry Przygodowe Gry Dla Dziewczyn
W grę Nelly 2 Ep 1 - Przygoda w Lesie Wróżek zagraliście już 251 razy. Gra została opublikowana 2013-08-27 o godzinie 18:08. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Przygodowe i życzymy wielu zdobytych punktów!