Zagraj w grę 3D Minecraft - Budowanie Świata

Gry 3D
3D Minecraft
3D Minecraft - Budowanie Świata
Minecraft to gra jedyna w swoim rodzaju. Przenieście się do wspaniałego świata wyobraźni w którym możecie zbudować co tylko zechcecie. Wykorzystajcie swoją kreatywność oraz pomysłowość aby budować niesamowite konstrukcje, domy, zamki, pałace i całe światy. Możecie tworzyć rzeki, jeziora, oceany, systemy jaskiń i co tylko podpowie wam wyobraźnia. Ta wersja gry została oparta na nowym i niesamowicie wydajnym silniku Unity 3D. Pięknie renderowana grafika oraz płynność animacji na pewno pozytywnie zaskoczy każdego fana Minecrafta!
Budowanie Świata
Ocena: 72% Głosów: 86 Zagrań: 11897 Dzisiaj: 0 razy 100
Podobne gry 3D
 Wild About Wile E - Struś Pędziwiatr Airplane Road - Latanie Samolotem 3D Storm Boat - Wyścigi Motorówek 3D Strzelanka FPP Death Match - Renegade Assault Force

Powiązane tagi:

Gry Minecraft Gry Unity

Wasze ulubione gry

W grę 3D Minecraft - Budowanie Świata zagraliście już 11897 razy. Gra została opublikowana 2013-08-18 o godzinie 11:08. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry 3D i życzymy wielu zdobytych punktów!