Zagraj w grę 3D Minecraft - Budowanie Świata

Gry 3D
3D Minecraft
3D Minecraft - Budowanie Świata
Minecraft to gra jedyna w swoim rodzaju. Przenieście się do wspaniałego świata wyobraźni w którym możecie zbudować co tylko zechcecie. Wykorzystajcie swoją kreatywność oraz pomysłowość aby budować niesamowite konstrukcje, domy, zamki, pałace i całe światy. Możecie tworzyć rzeki, jeziora, oceany, systemy jaskiń i co tylko podpowie wam wyobraźnia. Ta wersja gry została oparta na nowym i niesamowicie wydajnym silniku Unity 3D. Pięknie renderowana grafika oraz płynność animacji na pewno pozytywnie zaskoczy każdego fana Minecrafta!
Budowanie Świata
Ocena: 72% Głosów: 90 Zagrań: 12429 Dzisiaj: 15 razy 100
 Roller Rider - Wyścigi na Roller Coasterze Cowboy vs Zombie - Kowboj i Zombiaki 3D Digital Paintball 3 - Cyfrowy Paintball 3D Red Driver 4 - Czerwony Kierowca 4 Lamborghini Huracan 3D - Wyścig w Lamborghini Truck Race - Wyścig Betoniarek Wywrotek i Cystern
Gry Minecraft Gry Unity
W grę 3D Minecraft - Budowanie Świata zagraliście już 12429 razy. Gra została opublikowana 2013-08-18 o godzinie 11:08. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry 3D i życzymy wielu zdobytych punktów!