Zagraj w grę Violetta Memory - Szukanie Par

Gry Dla Dziewczyn
Violetta Memory
Violetta Memory - Szukanie Par
Kolejna gra oparta na coraz popularniejszym serialu Violetta. Wasze zadanie polegać będzie na odszukaniu wszystkich par zdjęć przedstawiających poszczególnych bohaterów serialu - Violetty, Leona, Tomasa, Ludmiły i innych. Na ekranie ujrzycie karty rozmieszczone w kilku rzędach. Kliknijcie jedną, następnie kliknijcie drugą i sprawdźcie, czy zdjęcia przedstawiają tą samą postać. Jeśli tak zdobywacie punkty, jeśli nie kontynuujecie poszukiwania.
Szukanie Par
Ocena: 89% Głosów: 9 Zagrań: 2302 Dzisiaj: 0 razy 100
 My Dolphin Show 4 - Wielki Show Delfinów New Warm Wedding Girl - Ślubna Ubieranka Panny Młodej Put On My Bird Costume - Ubieranka Ptasi Kostium Cinderellas Rush - Kopciuszek i Łapanie Talerzy Dora Classroom Slacking - Dora i Szkolne Zajęcia Race Car Cutie - Barbi i Samochodowe Wyścigi
Gry Violetta Gry Pamięciowe
W grę Violetta Memory - Szukanie Par zagraliście już 2302 razy. Gra została opublikowana 2013-07-25 o godzinie 21:07. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Dla Dziewczyn i życzymy wielu zdobytych punktów!