Zagraj w grę Baby Hazel Skin Care - Pielęgnacja Małej Hazel

Gry Dla Dziewczyn
Baby Hazel Skin Care
Baby Hazel Skin Care - Pielęgnacja Małej Hazel
Choć skóra dziecka powinna być zawsze pachnąca, dobrze nawilżona i przyjemna w dotyku to jednak mała Hazel ma z nią spory kłopot. Jej skóra jest sucha i pomarszczona. Spowodowała to bardzo sroga zima, suche powietrze oraz to, że mała Hazel przestała jeść owoce. Musisz doprowadzić ją do ładu i zrobić dziecku kilka zabiegów kosmetycznych. Na początek z pewnością dobrym pomysłem będzie gorąca kąpiel w pianie. Po wysuszeniu przyjdzie czas na użycie kremów oraz balsamów do ciała. Ostatnim krokiem będzie uzupełnienie brakujących jej witamin oraz składników odżywczych, czyli po prostu warzywno-owocowa przekąska!
Pielęgnacja Małej Hazel
Ocena: 80% Głosów: 5 Zagrań: 3971 Dzisiaj: 3 razy 100
 Dora Classroom Slacking - Dora i Szkolne Zajęcia Race Car Cutie - Barbi i Samochodowe Wyścigi Barbie Visits Dubai - Barbie i Podróż do Dubaju Sugar Bug Blast - Barbie Jako Dentystka Barbie Kitchen Clean Up - Barbie i Sprzątanie Kuchni Belle Real Haircuts - Prawdziwy Fryzjer i Księżniczka Bella
Gry Opieka Nad Dzieckiem Gry Dla Dziewczyn
W grę Baby Hazel Skin Care - Pielęgnacja Małej Hazel zagraliście już 3971 razy. Gra została opublikowana 2013-06-20 o godzinie 12:06. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Dla Dziewczyn i życzymy wielu zdobytych punktów!