Zagraj w grę Baby Hazel Skin Care - Pielęgnacja Małej Hazel

Gry Dla Dziewczyn
Baby Hazel Skin Care
Baby Hazel Skin Care - Pielęgnacja Małej Hazel
Choć skóra dziecka powinna być zawsze pachnąca, dobrze nawilżona i przyjemna w dotyku to jednak mała Hazel ma z nią spory kłopot. Jej skóra jest sucha i pomarszczona. Spowodowała to bardzo sroga zima, suche powietrze oraz to, że mała Hazel przestała jeść owoce. Musisz doprowadzić ją do ładu i zrobić dziecku kilka zabiegów kosmetycznych. Na początek z pewnością dobrym pomysłem będzie gorąca kąpiel w pianie. Po wysuszeniu przyjdzie czas na użycie kremów oraz balsamów do ciała. Ostatnim krokiem będzie uzupełnienie brakujących jej witamin oraz składników odżywczych, czyli po prostu warzywno-owocowa przekąska!
Pielęgnacja Małej Hazel
Ocena: 80% Głosów: 5 Zagrań: 3853 Dzisiaj: 10 razy 100
Podobne gry Dla Dziewczyn
 Saras Cooking Class Garlic Pepper Shrimp - Gotowanie z Sarą Krewetki Sweet Girls Gidden Numbers - Winx Ukryte Liczby Doli Big Party - Gra Sprzątanie Konkurs Piękności Zwierząt - Pet Fashion Contest

Powiązane tagi:

Gry Opieka Nad Dzieckiem Gry Dla Dziewczyn

Wasze ulubione gry

W grę Baby Hazel Skin Care - Pielęgnacja Małej Hazel zagraliście już 3853 razy. Gra została opublikowana 2013-06-20 o godzinie 12:06. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Dla Dziewczyn i życzymy wielu zdobytych punktów!