Zagraj w grę Gretel And Hansel 2 - Ucieczka Z Lasu

Gry Przygodowe
Gretel And Hansel 2
Gretel And Hansel 2 - Ucieczka z Lasu
Kontynuacja bardzo fajnej gry przygodowej o Jasio i Małgosi. Po udanej ucieczce z domku wiedźmy rodzeństwo znajduje się w lesie. Są przestraszeni i nie wiedzą którędy wrócić do domu. Małgosia po koszmarnym śnie budzi się na leśnej polanie, Jaś jest głodny i zmarznięty. Znajdź dla niego jakieś jedzenie a następnie ruszaj wraz z nimi w dalszą, trudną drogę podczas której zmierzą się oni z wieloma przeszkodami oraz niecodziennymi sytuacjami.
Ucieczka z Lasu
Ocena: 100% Głosów: 1 Zagrań: 708 Dzisiaj: 1 razy 100
 Skip Around The World - Przygoda w Finlandii VHS Story - Symulator Życia Wojownika Stealth Bound Level Pack - Złodziej w Fabryce Sky Taxi Dark Side - Powietrzne Taxi i Przygoda Królika Keke and the Grey Expanse - Dziewczynka w Szarym Lesie Nautilus Escape - Ucieczka z Nautilusa
Gry Jaś I Małgosia Gry Armor Games Gry Przygodowe Gry Point And Click Gry Horrory Gry Chodzenie
W grę Gretel And Hansel 2 - Ucieczka z Lasu zagraliście już 708 razy. Gra została opublikowana 2013-05-09 o godzinie 11:05. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Przygodowe i życzymy wielu zdobytych punktów!