Leczenie Dziecka

Gry Dla Dziewczyn
Baby Hazel Goes Sick
Baby Hazel Goes Sick - Leczenie Dziecka
Kolejna gra o perypetiach małej dziewczynki imieniem Hazel. Jest jeszcze bardzo mała i właśnie złapała jakieś przeziębienie. Twoim zadaniem będzie zaopiekowanie się nią podczas choroby. Będziesz musiała mierzyć jej temperaturę a w razie potrzeby zabrać ją do pediatry. Lekarz zapisze leki które musisz jej podawać. Cały czas zwracaj uwagę na jej stan zdrowia i zrób wszystko aby dziecko nie płakało. Powodzenia!
Baby Hazel Goes Sick
Ocena: 93% Głosów: 14 Zagrań: 7897 Dzisiaj: 4 razy 100
 Elsa Frozen Baby Feeding - Elsa i Karmienie Niemowlaka Elsa Baby Bath - Kąpanie Malutkiej Księżniczki Elsy Baby Hazel Bathroom Hygiene - Mała Hania i Sprzątanie Łazienki Violetta Ambulance - Leczenie Violetty w Ambulansie Elsa and Anna at the Dentist - Leczenie Zębów Księżniczek z Krainy Lodu Monster Baby Feeding - Nocne Karmienie Małej Draculaury
Gry Opieka Nad Dzieckiem Gry Bobasy Gry Opieka Gry Dzieci
W grę Baby Hazel Goes Sick - Leczenie Dziecka zagraliście już 7897 razy. Gra została opublikowana 2013-04-23 o godzinie 18:04. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Dla Dziewczyn i życzymy wielu zdobytych punktów!