Zagraj w grę Baby Hazel Goes Sick - Leczenie Dziecka

Gry Dla Dziewczyn
Baby Hazel Goes Sick
Baby Hazel Goes Sick - Leczenie Dziecka
Kolejna gra o perypetiach małej dziewczynki imieniem Hazel. Jest jeszcze bardzo mała i właśnie złapała jakieś przeziębienie. Twoim zadaniem będzie zaopiekowanie się nią podczas choroby. Będziesz musiała mierzyć jej temperaturę a w razie potrzeby zabrać ją do pediatry. Lekarz zapisze leki które musisz jej podawać. Cały czas zwracaj uwagę na jej stan zdrowia i zrób wszystko aby dziecko nie płakało. Powodzenia!
Leczenie Dziecka
Ocena: 93% Głosów: 14 Zagrań: 8019 Dzisiaj: 0 razy 100
 Sugar Bug Blast - Barbie Jako Dentystka Barbie Kitchen Clean Up - Barbie i Sprzątanie Kuchni Belle Real Haircuts - Prawdziwy Fryzjer i Księżniczka Bella Sofia the First Eye Care - Zosia u Okulisty Violetta Ambulance - Leczenie Violetty w Ambulansie Garage Rush - Praca w Warsztacie Samochodowym
Gry Opieka Nad Dzieckiem Gry Bobasy Gry Opieka Gry Dzieci
W grę Baby Hazel Goes Sick - Leczenie Dziecka zagraliście już 8019 razy. Gra została opublikowana 2013-04-23 o godzinie 18:04. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Dla Dziewczyn i życzymy wielu zdobytych punktów!