Zagraj w grę Turbo Hidden Letters - Ślimak Filmu Turbo

Gry Szukanie Liter
Turbo Hidden Letters
Turbo Hidden Letters - Ślimak Filmu Turbo
Turbo to nowy, komediowy film animowany wykonany w technice komputerowej. Opowiada on historię pewnego typowego i nie wyróżniającego się niczym z otoczenia, ogrodowego ślimaka. Ma on jednak w sobie coś, co wyróżnia go z otoczenia. Marzy on o karierze wyścigowej, pragnie osiągać wielkie prędkości i przełamać bariery nałożone na niego przez matkę naturę. Poszukajcie liter ukrytych na scenach z tej bajki i zdobywajcie punkty!
Ślimak Filmu Turbo
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 2311 Dzisiaj: 0 razy 100
Podobne gry Szukanie Liter
 Barbie and Pop Star Hidden Letters - Księżniczka i Piosenkarka Barbie Butterfly Hidden Letters - Barbie jako Motyl Barbie Hidden Alphabets - Ukryty Alfabet Barbie Barbie in The Pink Shoes Hidden Alphabets - Barbi w Różowych Butach

Powiązane tagi:

Gry Filmowe Gry Bajkowe Gry Szukanie Liter Gry Turbo

Wasze ulubione gry

W grę Turbo Hidden Letters - Ślimak Filmu Turbo zagraliście już 2311 razy. Gra została opublikowana 2013-04-22 o godzinie 09:04. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Szukanie Liter i życzymy wielu zdobytych punktów!