Ślimak Filmu Turbo

Gry Szukanie Liter
Turbo Hidden Letters
Turbo Hidden Letters - Ślimak Filmu Turbo
Turbo to nowy, komediowy film animowany wykonany w technice komputerowej. Opowiada on historię pewnego typowego i nie wyróżniającego się niczym z otoczenia, ogrodowego ślimaka. Ma on jednak w sobie coś, co wyróżnia go z otoczenia. Marzy on o karierze wyścigowej, pragnie osiągać wielkie prędkości i przełamać bariery nałożone na niego przez matkę naturę. Poszukajcie liter ukrytych na scenach z tej bajki i zdobywajcie punkty!
Turbo Hidden Letters
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 2331 Dzisiaj: 2 razy 100
 Frozen Elsa Bedroom Decor - Dekorowanie Sypialni Elsy Hidden Numbers Dolphins - Szukanie Liczb z Delfinami Snail Bob 7 Fantasy Story - Ślimak Bob 7 Expendables III Deploy & Destroy Reloaded - Niezniszczalni 3 i Obrona Bazy Annas Frozen Spa - Anna i Relaksujący Dzień w Spa Disney Tangled Hidden Spots - Ukryte Miejsca na Obrazkach z Roszpunką
Gry Filmowe Gry Bajkowe Gry Szukanie Liter Gry Turbo
W grę Turbo Hidden Letters - Ślimak Filmu Turbo zagraliście już 2331 razy. Gra została opublikowana 2013-04-22 o godzinie 09:04. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Szukanie Liter i życzymy wielu zdobytych punktów!