Zagraj w grę My Little Pony Friendship Ball - Przyjaźń To Magia

Gry Dla Dzieci
My Little Pony Friendship Ball
My Little Pony Friendship Ball - Przyjaźń to Magia
Bardzo przyjemna i kolorowa gierka dla wszystkich fanek serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia. Z pewnością każda z was zdaje sobie sprawę z tego, że w przyjaźni jest coś magicznego. Kucyki Pony wiedzą o tym doskonale, właśnie dlatego co roku organizują z tej okazji pewną małą uroczystość. Przenieś się do ich kolorowego świata i pomóż konikom udekorować miejsce w którym się znajdują. Wykorzystajcie różne obiekty dzięki którym będziecie miały okazję upiększyć tą scenkę i bawcie się dobrze!
Przyjaźń to Magia
Ocena: 100% Głosów: 10 Zagrań: 3131 Dzisiaj: 2 razy 100
 Garfield Eats Pizza - Jedzenie Pizzy z Garfieldem Car Spa and Design - Mycie i Tuningowanie Zygzaka Makłina Keke and the Grey Expanse - Dziewczynka w Szarym Lesie Postman Pat Special Delivery Service - Listonosz Pat i Rozwożenie Przesyłek Pou Washing Dishes - Pou i Mycie Brudnych Naczyń Hikayat - Magiczna Przygoda w Tajemniczym Lesie
Gry My Little Pony Przyjaźń To Magia Gry Kucyki Pony Gry Koniki
W grę My Little Pony Friendship Ball - Przyjaźń to Magia zagraliście już 3131 razy. Gra została opublikowana 2013-04-20 o godzinie 17:04. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Dla Dzieci i życzymy wielu zdobytych punktów!