Zagraj w grę My Little Pony Friendship Ball - Przyjaźń To Magia

Gry Dla Dzieci
My Little Pony Friendship Ball
My Little Pony Friendship Ball - Przyjaźń to Magia
Bardzo przyjemna i kolorowa gierka dla wszystkich fanek serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia. Z pewnością każda z was zdaje sobie sprawę z tego, że w przyjaźni jest coś magicznego. Kucyki Pony wiedzą o tym doskonale, właśnie dlatego co roku organizują z tej okazji pewną małą uroczystość. Przenieś się do ich kolorowego świata i pomóż konikom udekorować miejsce w którym się znajdują. Wykorzystajcie różne obiekty dzięki którym będziecie miały okazję upiększyć tą scenkę i bawcie się dobrze!
Przyjaźń to Magia
Ocena: 100% Głosów: 10 Zagrań: 3060 Dzisiaj: 0 razy 100
Podobne gry Dla Dzieci
 Pou Real Haircuts - Pou u Fryzjera Snow Queen Save Princess - Przygody Królowej Śniegu i Bałwanka Fireboy and Watergirl 5 - Woda i Ogień 5 Ubieranka Smerfy - Smorfemme

Powiązane tagi:

Gry My Little Pony Przyjaźń To Magia Gry Kucyki Pony Gry Koniki

Wasze ulubione gry

W grę My Little Pony Friendship Ball - Przyjaźń to Magia zagraliście już 3060 razy. Gra została opublikowana 2013-04-20 o godzinie 17:04. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Dla Dzieci i życzymy wielu zdobytych punktów!