Księżniczka I Piosenkarka

Gry Barbie
Barbie Popstar Conversion Hidden Letters
Barbie Popstar Conversion Hidden Letters - Księżniczka i Piosenkarka
Witajcie dziewczęta! Mamy dla wam nową gierkę opartą na serii Barbie Księżniczka i Piosenkarka. Przenieś się do bajkowych miejsc tego baśniowego świata i spróbuj wyłowić ukryte na scenkach litery alfabetu. Poszukiwania czas zacząć. Pamiętaj jednak aby uważnie rozglądać się dookoła, staraj się nie przeoczyć żadnej z nich ponieważ tylko odszukanie każdej litery odblokowuje następny poziom gry!
Barbie Popstar Conversion Hidden Letters
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 2530 Dzisiaj: 2 razy 100
 Cinderella Real Makeover - Kopciuszek i Prawdziwy Makijaż Hidden Numbers Dolphins - Szukanie Liczb z Delfinami Elsa Frozen Baby Feeding - Elsa i Karmienie Niemowlaka Elsa Castle Clean Up - Elsa i Sprzątanie Pałacu Elsa Baby Bath - Kąpanie Malutkiej Księżniczki Elsy Barbie Groom and Glam Pups - Barbi i Opieka nad Psem
Gry Barbie Gry Szukanie Liter Gry Barbi Gry Dla Dziewczyn
W grę Barbie Popstar Conversion Hidden Letters - Księżniczka i Piosenkarka zagraliście już 2530 razy. Gra została opublikowana 2013-04-17 o godzinie 08:04. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Barbie i życzymy wielu zdobytych punktów!