Zagraj w grę Barbie Popstar Conversion Hidden Letters - Księżniczka I Piosenkarka

Gry Barbie
Barbie Popstar Conversion Hidden Letters
Barbie Popstar Conversion Hidden Letters - Księżniczka i Piosenkarka
Witajcie dziewczęta! Mamy dla wam nową gierkę opartą na serii Barbie Księżniczka i Piosenkarka. Przenieś się do bajkowych miejsc tego baśniowego świata i spróbuj wyłowić ukryte na scenkach litery alfabetu. Poszukiwania czas zacząć. Pamiętaj jednak aby uważnie rozglądać się dookoła, staraj się nie przeoczyć żadnej z nich ponieważ tylko odszukanie każdej litery odblokowuje następny poziom gry!
Księżniczka i Piosenkarka
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 2553 Dzisiaj: 1 razy 100
 Sugar Bug Blast - Barbie Jako Dentystka Barbie Kitchen Clean Up - Barbie i Sprzątanie Kuchni Barbie Eyecare - Barbie u Okulisty Barbie Fishing Mermaid Sea - Łowienie Ryb z Barbie Barbie On Safari - Ubieranka Barbie na Safari Barbie Royal Prom - Królewski Bal
Gry Barbie Gry Szukanie Liter Gry Barbi Gry Dla Dziewczyn
W grę Barbie Popstar Conversion Hidden Letters - Księżniczka i Piosenkarka zagraliście już 2553 razy. Gra została opublikowana 2013-04-17 o godzinie 08:04. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Barbie i życzymy wielu zdobytych punktów!