Zagraj w grę Metal Cavalry - Stalowa Kawaleria

Gry Strzelanki
Metal Cavalry
Metal Cavalry - Stalowa Kawaleria
Metal Cavalry to wspaniała gra czołgowa która z pewnością przypadnie wam do gustu, nie tylko ze względu na wspaniałą grafikę działającą w oparciu o silnik Unity. Będziemy mieli okazję wskoczyć do pancernego czołgu i przemieszczając się po pięknie renderowanych poziomach walczyć z licznymi przeciwnikami. Jak sterować czołgiem dowiemy się z instrukcji zamieszczonej na początku gry. Strzelaj z działa do każdego wrogiego pojazdu który pojawi się w zasięgu twojego wzroku i unikaj ognia nieprzyjaciela.
Stalowa Kawaleria
Ocena: 84% Głosów: 49 Zagrań: 5521 Dzisiaj: 2 razy 100
 Batman Street War - Batman i Wojna Uliczna Zombie Battlefield - Zombie na Polu Bitwy Minecraft Escape - Obrona Majkraftowego Bohatera Snipedown 2 - Snajperska Obrona Bazy Still Alive - Zombiaki z Horroru Ben 10 Robot Invasion - Inwazja Robotów
Gry 3D Gry Akcji Gry Strzelanki Gry Czołgi Gry Unity
W grę Metal Cavalry - Stalowa Kawaleria zagraliście już 5521 razy. Gra została opublikowana 2013-01-15 o godzinie 09:01. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Strzelanki i życzymy wielu zdobytych punktów!