Skrzydła Wojny

Gry Samoloty
Jets of War
Jets of War - Skrzydła Wojny
Poczuj się jak prawdziwy pilot wojskowego myśliwca! Grafika oparta na silniku Unity to tylko jeden ze szczegółów sprawiających, że gra jest taka niezwykła. Sterujemy naszym samolotem za pomocą kursorów, na każdym z poziomów mamy wyznaczone cele które należy zniszczyć lub zatopić. Na pierwszym poziomie będą to statki. Widok możemy zmieniać naciskając klawisz C. Rakiety odpalamy natomiast spację, karabin to SHIFT. Miłej zabawy!
Jets of War
Ocena: 100% Głosów: 6 Zagrań: 2635 Dzisiaj: 1 razy 100
 Batman Street War - Batman i Wojna Uliczna Park it 3D Jumbo Jets - Parkowanie Odrzutowca 3D Yoda Battle Slash - Bitwa Mistrza Yody Verdun Beta - Bitwa pod Verdun FPP Spiderman Lizard Clone - Spider Man Walczy z Jaszczurem 3D War Point Drachal - Wojenna Strzelanka Unity 3D
Gry 3D Gry Samoloty Gry Akcji
W grę Jets of War - Skrzydła Wojny zagraliście już 2635 razy. Gra została opublikowana 2013-01-15 o godzinie 09:01. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Samoloty i życzymy wielu zdobytych punktów!