Zagraj w grę Lego Chima Speedorz - Wyścig

Gry Lego
Lego Chima Speedorz
Lego Chima Speedorz - Wyścig
Koniecznie zagraj w pierwszą grę zwiastującą nową serię klocków Lego Chima której kolejne zestawy pojawią się w 2013 roku. Królestwo Chima było niegdyś piękną i tętniącą życiem krainą w której wszystkie plemiona żyły ze sobą w zgodzie. Niestety pokój nie trwał długo, plemiona zaczęły ze sobą rywalizować. Głównym surowcem o które toczą się pojedynki różnych gatunków zwierząt jest substancja zwana Chi. W tej grze weźmiesz udział w szybkim, trójwymiarowym wyścigu i spróbujesz swoich sił wraz z nowymi postaciami Lego! Powodzenia!
Wyścig
Ocena: 77% Głosów: 56 Zagrań: 20209 Dzisiaj: 31 razy 100
Podobne gry Lego
 Bionicle Matoro - Gra Lego Lego Mixels Infernites Puzzle - Puzzle z Infernitami Lego Mixels Lego Mixels Cragsters Puzzle - Układanka z Kragsterami Lego Mixels Lego Mixels Volectro Puzzle - Układanka z Volectro

Powiązane tagi:

Gry Lego Chima Gry 3D Gry Wyścigowe Gry Klocki Lego

Wasze ulubione gry

W grę Lego Chima Speedorz - Wyścig zagraliście już 20209 razy. Gra została opublikowana 2013-01-10 o godzinie 19:01. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Lego i życzymy wielu zdobytych punktów!