Zagraj w grę Battle For Slugterra - Bitwa O Slugterrę

Gry Platformowe
Battle for Slugterra
Battle for Slugterra - Bitwa o Slugterrę
Eli to bohater znany z emitowanej na kanale Disney XD kreskówki Slugterra. Pomożesz mu rozprawić się z potworami stworzonymi przez złego doktora Blakka. Gra to typowa platformówka w której sterujemy naszym bohaterem za pomocą kursorów, zbieramy monety i wspinamy się po kolejnych platformach walcząc z wrogami za pomocą naszej broni.
Bitwa o Slugterrę
Ocena: 97% Głosów: 35 Zagrań: 9748 Dzisiaj: 1 razy 100
 Stealth Bound Level Pack - Złodziej w Fabryce SpongeBob Treasure - Spandzbob i Szukanie Skarbów Sky Taxi Dark Side - Powietrzne Taxi i Przygoda Królika Lego Ninjago Rise of Nindroids - Mistrzowie Spinjitzu i Walka z Dronami Penguins VS Polar Bears - Pingwiny vs Niedźwiedzie Polarne Keke and the Grey Expanse - Dziewczynka w Szarym Lesie
Gry Platformowe Gry Slugterra Gry Disney Xd
W grę Battle for Slugterra - Bitwa o Slugterrę zagraliście już 9748 razy. Gra została opublikowana 2012-12-22 o godzinie 13:12. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Platformowe i życzymy wielu zdobytych punktów!