Zagraj w grę Home Sheep Home 2 Lost Underground - Przygody Baranka Szona

Gry Przygodowe
Home Sheep Home 2 Lost Underground
Home Sheep Home 2 Lost Underground - Przygody Baranka Szona
W końcu doczekaliśmy się kolejnej części wspaniałej gry przygodowej z barankiem Szonem w roli głównej. Tym razem wraz z trzema barankami postaramy się przemierzyć kopalniane miasteczko. Każda z owieczek posiada inne możliwości. Jedna z nich jest mała, druga nieco większa, a trzecia charakteryzuje się dość sporymi rozmiarami. Spróbuj przeprowadzić je wszystkie przez określony poziom starając się współpracować. Zadania wbrew pozorom nie są proste i wymagają ruszenia mózgownicą. Powodzenia!
Przygody Baranka Szona
Ocena: 91% Głosów: 23 Zagrań: 6231 Dzisiaj: 2 razy 100
Podobne gry Przygodowe
 Assassins Creed Online - Altair Gra Escape - Bad Memory Escape Revenge of the Sofa Lego Dragon Mountain - Smocza Góra Szach i Mat - Checkmate Room Escape

Powiązane tagi:

Gry Baranek Szon Gry Przygodowe Gry Point And Click Gry Y8

Wasze ulubione gry

W grę Home Sheep Home 2 Lost Underground - Przygody Baranka Szona zagraliście już 6231 razy. Gra została opublikowana 2012-11-18 o godzinie 21:11. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Przygodowe i życzymy wielu zdobytych punktów!