Zagraj w grę Big Farm Goodgame - Wielka Farma

Gry Farmerskie
Big Farm Goodgame
Big Farm Goodgame - Wielka Farma
W końcu pojawiła się nowa gra o farmie od Goodgame, firmy znanej z takich produkcji jak Goodgame Farmer i nie tylko. Tym razem gra nosi tytuł Big Farm. Ponownie wcielisz się w rolę wirtualnego farmera i rozpoczniesz typową pracę na swojej farmie. Będziesz miał pełne ręce roboty, ponieważ czeka na ciebie wiele obowiązków. Musisz dopilnować wszystkich swoich roślin oraz zwierząt a także zatroszczyć się o finanse i dopilnować aby gospodarstwo prosperowało jak najlepiej. W tej grze pojawili się również pracownicy, którzy pomogą ci z pracę, jednak za wykonaną przez siebie robotę będą pobierali od ciebie wynagrodzenie. Powodzenia!
Wielka Farma
Ocena: 100% Głosów: 1 Zagrań: 3124 Dzisiaj: 0 razy 100
Podobne gry Farmerskie
 Youda Farmer 2 Save the Village - Ocal Wioskę Dora Ratuje Farmę - Dora Saves The Farm Haystax - Wykop Owcę Gra Farma Melonów - Happy Watermelon Farm

Powiązane tagi:

Gry Farmy Gry Multiplayer Gry Na Logowanie Gry Rolnicze

Wasze ulubione gry

W grę Big Farm Goodgame - Wielka Farma zagraliście już 3124 razy. Gra została opublikowana 2013-11-25 o godzinie 15:11. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Farmerskie i życzymy wielu zdobytych punktów!