Zagraj w grę Sheep Dash - Złap Owce

Gry Dla Dzieci
Sheep Dash
Sheep Dash - Złap Owce
Jak myślisz? Jaka dobry jest twój refleks? Chcesz to sprawdzić? Jeśli tak to zagraj w tą grę i zatrzymaj każdą z pasących się owiec która rzuci się do ucieczki. Będzie ich pięć. Gdy tylko jedna z nich zacznie biec jak najszybciej naciśnij strzałkę usypiającą widoczną na samym dole ekranu. Po zakończeniu gry zobaczysz tabelkę ze średnim czasem reakcji na każdą z owieczek oraz miejsce, na którym się plasujesz.
Złap Owce
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 1015 Dzisiaj: 0 razy 100
 Talking Ginger Car Wash - Gadająca Ginger i Mycie Samochodu Snail Bob 7 Fantasy Story - Ślimak Bob 7 Angela Pluck Nose Hair - Kotka Angela i Włosy w Nosie Dora Rocks Sing Along Party - Dora i Zbieranie Instrumentów Samochodem Pou Girl Washing Clothes - Dziewczyna Pou i Pranie Ubrań w Pralce Garfield Eats Pizza - Jedzenie Pizzy z Garfieldem
Gry Owce Gry Na Refleks Gry Zwierzęta
W grę Sheep Dash - Złap Owce zagraliście już 1015 razy. Gra została opublikowana 2012-10-10 o godzinie 21:10. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Dla Dzieci i życzymy wielu zdobytych punktów!