Zagraj w grę Treasure Seekers Lost Jewels - Zaginione Klejnoty

Gry Ukryte Obiekty
Treasure Seekers Lost Jewels
Treasure Seekers Lost Jewels - Zaginione Klejnoty
Twoja babcia poprosiła Cię o pomoc w odszukaniu kilku ważnych dla niej przedmiotów które pozostawiła opuszczając swoją starą, rodzinną posiadłość. Chodzi jej głównie o kilka przedmiotów o wartości sentymentalnej, przede wszystkich biżuterię. Wybierz się do posiadłości i przemierzając kolejne pomieszczenia spróbuj odszukać cenne obiekty! W pokojach panuje straszny bałagan, nikt nie zaglądał tam od lat więc zadanie będzie nieco utrudnione.
Zaginione Klejnoty
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 3355 Dzisiaj: 1 razy 100
Podobne gry Ukryte Obiekty
 Curious George Hidden Stars - Ciekawski George Ukryte Gwiazdy Store Room Objects - Obiekty Ukryte w Przechowalni Golden Style Hidden Objects - Ukryte Przedmioty Champions Room Checks - Wyszukiwanie Obiektów

Powiązane tagi:

Gry Kryształy Gry Szukanie Gry Na Spostrzegawczość Gry Ukryte Przedmioty

Wasze ulubione gry

W grę Treasure Seekers Lost Jewels - Zaginione Klejnoty zagraliście już 3355 razy. Gra została opublikowana 2012-09-29 o godzinie 17:09. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Ukryte Obiekty i życzymy wielu zdobytych punktów!